HAKKIMIZDA

TENTE 16 uzman kadrosu ile , Raylı Tente, Pergola, Açılır Raylı Tente, Teras Kapatma Sistemleri, Cam Çatı Sistemleri, Kış Bahçesi, Teras Tente Sistemleri, gibi ürünlerin imalatını ve üretimini yapmaktadır. Bu bağlamda tüm sistemlerimizde firmamız,  konusunda sektörün önde gelen firmalardan biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Raylı Tente, Pergola Tente, Otomatik Tente, Motorlu Tente, Raylı Tente Sistemleri, Katlamalı Tente, Işıklı Tente, Pergola Sistemleri şeklinde adlandırılan tüm tente sistemlerinde hizmet vermekteyiz.

Tente16 ,Raylı Tente ve Pergola Tente, yaşadığınız alanların bahçe ve teras kapatma gibi bölümlerine uygulanarak bu alanları dört mevsim dilediğinizce kullanmanıza olanak sağlar, ayrıca cafe ve restoran gibi işletmelerde müşteri taleplerini karşılamakta  ve onlara güneşten ve soğuktan etkilenmeden hoşça vakit geçirecekleri alanlar kazandırmaktadır.

TENTE16 firmasının bünyesinde ek olarak  Kış Bahçesi, Cam Çatı Sistemleri, Teras Kapatma, Katlanır Cam Balkon, Sürme Cam Balkon, Giyotin Cam ve Otomatik Giyotin Cam (Hareketli Küpeşte) gibi ürünlerimiz de mevcuttur.

TENTE16 ile Tente Sistemleri sektöründe RAYLI TENTE & PERGOLA TENTE ve tüm ürün gruplarımızla müşterilerimize, kaliteli ürün, iyi fiyat, garantili ve kaliteli montaj  ilkesi ile ilerlemekteyiz, bu bağlamda birçok kişi ve kurumun taleplerini kalite politikamız çerçevesinde tamamlamış ve teslimini sağlamış olmanın gururu ile ilerlemekteyiz.

Başta Bursa ve Marmara Bölgesi Olmak Üzere  Türkiye Genelinde Hizmet Vermekteyiz.